Word jij onze clubheld? Blijf altijd op de hoogte
04OKT

Word jij onze clubheld?

De Gelderlander is weer gestart met de Clubhelden van de Amateursport 2017. Met deze actie wordt dé supervrijwilliger van onze club in het zonnetje  gezet én maken wij  kans op 10.000 euro. Ken jij ook zo'n clubheld die enorm veel tijd steekt in de club? Meld hem of haar dan snel aan en wie weet wint BZC dan wel de hoofdprijs van 10.000 euro. Nomineren en stemmen kan hier.

Maak zelf kans op een lotenpakket t.w.v. 50,-:  Stemmers maken kans op het winnen van een lotenpakket t.w.v. €50,-. Het lotenpakket wordt uitgereikt aan elke 1000ste stemmer. Let op, alleen stemmers van 18 jaar of ouder komen hiervoor in aanmerking.

Meld je aan voor een gratis les

Een keertje vrijblijvend meetrainen? Geen probleem! Laat je gegevens achter, en we nemen contact op. Aanmelden

Zwembaden

Schuurman BZC maakt gebruik van de volgende zwembaden
Word ook sponsor!
Schuurman BZC @SchuurmanBZC
TOERNOOI - BZC damesselectie is erbij! Jij ook? Je kunt je nog tot 1 augustus inschrijven! Tot dan! https://t.co/CGYHseTQug
Schuurman BZC
Copyright Schuurman BZC - Home Vereniging Evenementen Contactformulier